W kilku słowach o...

NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Firma powstała z myślą o zapewnieniu Klientom kompleksowej obsługi procesu windykacji od sprawdzenia kontrahenta przed podpisaniem umowy, poprzez monitoring wystawionych faktur, aż do egzekucji włącznie, jeśli okaże się to konieczne.

Ponadto świadczymy również usługi o charakterze detektywistycznym. Cały proces obywa się z udziałem licencjonowanego detektywa. Dzięki temu zyskują Państwo profesjonalne i skuteczne narzędzie do zarządzania należnościami.

Nasi Klienci powierzając nam swoje wierzytelności mają pewność, że proces windykacji nie zakończy się na wysłaniu wezwania do zapłaty. System on-line pozwoli na bieżąco w czasie rzeczywistym śledzić postępy w sprawach. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować klientom różnorodne usługi, związane z windykowaniem należności, usługami detektywistycznymi, finansowaniem działalności i zarządzaniem wierzytelnościami.

Korzystając z posiadanej wiedzy i bogatego doświadczenia - dbamy o to, by proponowane dla Państwa rozwiązania były najlepszymi dostępnymi na rynku.

Działamy zgodnie z prawem polskim oraz zasadami etyki. Dla nas najważniejsze są interesy naszych Klientów. Stawiamy na wzajemny szacunek, wymianę poglądów, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz profesjonalizm.