Wsparcie finansowe dla zadłużonych

SZYBKA POŻYCZKA

Kłopoty finansowe mogą dosięgnąć każdego człowieka. Wystarczy, że pojawi się niespodziewana awaria w domu, konieczność dokonania nieplanowanego zakupu, komplikacje zdrowotne. Sytuacji, które wymagają pilnego dopływu gotówki, jest naprawdę wiele i nie zawsze da się ich uniknąć, bądź przygotować się na ich nadejście. Często jedynym sposobem, by zdobyć potrzebne środki, okazuje się pożyczka.

Większość osób chcących zaciągnąć pożyczkę, udaje się do banku, gdyż jest to pierwsze miejsce, jakie się nam kojarzy. Proces uzyskania kredytu w banku jest obwarowany ścisłymi procedurami, które reguluje prawo bankowe. W związku z tym osoby, które nie spełniają kryteriów uwzględnianych przy udzielaniu kredytu, pieniędzy nie otrzymają.

Powody odmowy bywają różnorodne, do najczęściej wymienianych zalicza się: brak zatrudnienia, brak umowy o pracę, niskie zarobki, inne obciążenia kredytowe, niepomyślna weryfikacja w BIK, brak zdolności kredytowej.

Warunki otrzymania pożyczki to:

  • konieczność posiadania dowodu osobistego
  • konieczność posiadania rachunku bankowego
  • wiek pożyczkobiorcy – najczęściej 20-65 lat

Wysokość udzielonej pożyczki jest uzależniona od sytuacji finansowej klienta. Zawsze staramy się zaspokoić potrzeby ale również nie spowodować pogorszenia sytuacji finansowej. Pożyczka udzielona przez naszą firmę ma za zadanie pomóc w trudnej sytuacji jakiej znalazł się pożyczkobiorca.

Osoby, które decydują się podjąć pożyczkę bez zdolności kredytowej muszą pamiętać, że jest to zobowiązanie finansowe jak każde inne i należy podejść do niego rzetelnie. Zanim podpisze się jakąkolwiek umowę pożyczkową, należy starannie przeanalizować swoją sytuację materialną i sprawdzić, czy na pewno podoła się terminowej spłacie zadłużenia. Każda zawarta pożyczka powinna się wiązać z odpowiedzialną i przemyślaną decyzją.